مسابقه بزرگ کتابخوانی خانواده آسمانی

همکاری شبکه کوثرنت و سایت پژوهان برای برگزاری مسابقه کتایخوانی

شناسه خبر : 35041

1395/09/18

تعداد بازدید : 494

همکاری شبکه کوثرنت و سایت پژوهان برای برگزاری مسابقه کتایخوانی
شبکه علمی کوثرنت، با استفاده از کتابخوان همراه پژوهان با مشارکت سامانه بلاغ، اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی "خانواده آسمانی" نموده است.

شبکه علمی کوثرنت، با استفاده از کتابخوان همراه پژوهان با مشارکت سامانه بلاغ، اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی "خانواده آسمانی" نموده است.
این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ کتابخانه الکترونیک، ویژه خانواده‏ها در سه سطح و با سه کتاب برگزار می گردد:
1. زبان، بایدها و نبایدها؛ 100 نکته پیرامون مراقبت از زبان در سیره بزرگان؛ تهیه: معاونت تهذیب حوزه علمیه و معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی
2. عشق برتر؛ راههای ایجاد محبت اهلبیت علیهم السلام در کودکان و نوجوانان؛ نویسنده: جواد محدثی
3. یک صدف از هزار؛ مجموعه پانزده داستان کوتاه درباره زندگی حضرت علی علیه السلام؛ نویسنده: مرتضی دانشمند.
برای شرکت در این مسابقه کافیست اپلیکیشن موبایلی کتابخوان همراه پژوهان را از طریق آدرس www.pajoohaan.ir دریافت و در تلفن همراه خود نصب نمایید. سپس یکی از کتاب‌های مسابقه را در کتابخوان همراه پژوهان تهیه و مطالعه نموده و در روز مسابقه به سایتwww.balagh.ir مراجعه و به سوالات مسابقه بصورت اینترنتی پاسخ دهید.
برای کاربران محترم کوثرنت جهت تهیه خرید کتاب ها کدهای تخفیف از سوی کوثرنت در نظر گرفته شده است. علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه، برای استفاده از این کدهای تخفیف خرید، لازم است کد ملی خود را از طریق شماره همراه خود به شماره 30002144000618 ارسال کنند. کد تخفیف خرید کتاب پنج روز بعد به شماره همراه ایشان ارسال خواهد شد.
این مسابقه توسط دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با حمایت مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، مرکز خدمات حوزه های علمیه، معاونت تهذیب حوزه های علمیه، مجمع جهانی اهلبیت(ع)، سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، جامعه الزهرا، موسسه بوستان کتاب، خبرگزاری رسا و خبرگزاری حوزه نیوز برگزار می گردد و به نفرات برگزیده، ده‌ها جایزه ارزشمند شامل سکه تمام بهار آزادی، کمک هزینه سفر عتبات عالیات، کمک هزینه سفر مشهد مقدس، تبلت و کارت هدیه خرید کتاب و ... اهدا می‌گردد.