مسابقه وبلاگ نویسی، آیینه خدا

مدار جهان، نوازش دست‌های مادری است که بهشت برین، زیر پای اوست. فرشته ای که گرمی دست‌هایش، معلم الف بای راه رفتن است و زبان گشودن و قد کشیدن و تیماردار غم ها و غصه ها. دست هایی که به عرش خدا آشناست، بلا گردان است، وقتی که به دعا بلند می شود. آری"مادر" این فرشته روی زمین، این واژه‌ی معصوم، مظلوم و همیشه نگران. 
و چه خوب و با مسمی، روز ولادت سیده زنان عالم را به این نام "روز مادر" نهاده اند. روز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها دختر پیامبر صلی الله علیه و آله، زهرایی که هر پرتو وجودش برای دوست‌داران آن حضرت درس صبر و قناعت، بندگی و عبادات، حیا و نجابت، ایمان و رشادت و علم و حکمت است. زهرای مرضیه، مطهره، زکیه، راضیه، محدثه و هزاران اسماء و صفات عالی و پسندیده که این اسماء و صفات هر کدام گوشه‌ای از وجود مبارک بانوی دو عالم و اسوه زنان مسلمان را به تصویر می‌کشد.
حال در آستانه این روز فرخنده و با هدف درس آموزی در مکتب اسلام و تأسی خواهران طلبه به سیره زندگی و معنوی حضرت صدیقه کبری-سلام الله علیها- با شرکت در فراخوان "آیینه خدا" هر کدام از کاربران، معنا و مفهوم یکی از صفات آن حضرت را به انتخاب خود شرح نمایند و با توجه به سبک زندگی یک بانوی مسلمان در دنیای امروز بیان کنند که چگونه می‌توان این صفت را در زندگی امروزه جامه عمل پوشاند و به الگوی زندگی آن حضرت تقرب جست. 

. به آثار برگزیده‌ای که با استفاده از منابع علمی و معاصرسازی اوصاف آن حضرت نوشته شود جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد. 

زمان شرکت در فراخوان: 15 تا 29 اسفند ماه
این فراخوان با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خوزستان و مرکز فناوری اجرا می شود. برگزیدگان این فراخوان 5 نفر از استان خوزستان و ده نفر دیگر از بقیه استان‌ها خواهند بود.

لطفا برای شرکت در مسابقه وبلاگی آیینه خدا از طریق تکمیل فرم ذیل، نسبته به ثبت نام اقدام کنید.