سامانه اشتراک منابع دیجیتال رونمایی شد.

سامانه اشتراک منابع دیجیتال(سامد) رونمایی شد.

شناسه خبر : 47667

1396/06/29

تعداد بازدید : 2327

سامانه اشتراک منابع دیجیتال(سامد) رونمایی شد.
سامانه اشتراک منابع دیجیتال(سامد) رونمایی شد.

سامانه اشتراک منابع دیجیتال(سامد) توسط دکتر طائی زاده رییس مرکز فناوری اطلاعات حوزه های علمیه خواهران و حجت‌الاسلام والمسلمین حصاری،  معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران در دومین همایش فعالان فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران رونمایی شد.

ده ها نرم افزار متنوع د رموضوعات مختلف علمی،پژوهشی و کاربردی در این سامانه فراهم شده است و کاربران با اتصال به این سامانه از طریق اینترنت و بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری به راحتی و با سرعت و کیفیت بالا به تمام نرم افزارها دسترسی پیدا می کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حصاری در رونمایی این سامانه با اشاره به مشکلات دسترسی طلاب و پژوهشگران حوزه های خواهران سطح کشور به منابع دیجیتال پژوهشی ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از این سامانه این مشکلات حل شده و پژوهشگران در هر نقطه ای از کشور از منابع ارزشمند این سامانه استفاده نمایند.

همچنین در این سامانه برای هر کاربر فضای ذخیره سازی اختصاص پیدا کرده است تا با ذخیره سازی اطلاعات خود در این بخش همیشه و همه جا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

این سامانه از طریق آدرس samed.whc.ir در دسترس می باشد و اعضای شبکه کوثرنت از طریق شبکه کوثرنت می توانند به این سامانه وارد شوند.